Комікс-квест: Шерлок Холмс. Чотири справи (8 +, укр)

Комікс-квест: Шерлок Холмс. Чотири справи (8 +, укр)

Комікс-квест: Шерлок Холмс. Чотири справи (8 +, укр) від компанії Подарунки від Фреда - фото 1
280 ₴
Немає в наявності

Доставка

 Укрпошта25 - 50 грнБезкоштовно при замовленні від 1 700 ₴
 Нова Пошта70 грнБезкоштовно при замовленні від 1 700 ₴
Детальніше про доставку

Оплата

 Банківська картка (Liqpay)
 Оплата на картку «Приватбанк»
 Післяплата

Опис

Видається українською мовою

Опис

"Шерлок Холмс. Чотири справи" - це поєднання коміксу і гри. Ви граєте за головного героя і занурюєтеся в історію, в якій ваш вибір визначає подальший хід подій. У вас є лист персонажа, подібний до тих, що використовується в рольових іграх, де відстежується ваш інвентар, особливі здібності, рівень сили тощо. Загалом, суть полягає в дотриманні блокам коміксу - на яких містяться підказки, загадки і пастки - і виборі того, куди йти і що робити далі, збирати підказки і бути досить кмітливим, щоб розгадати загадки. Як і в будь-якій грі, ви можете програти - іноді досить несподівано!

Для кого ця книга

Ця книга обов'язково повинна поповнити бібліотеку будь-якого шанувальника пригод Шерлока Холмса. Задоволення від розслідувань, які ви будете проводити, сподобається фанатам відомого детектива.

Батьки прекрасно проведуть час, читаючи з дітьми цей комікс-квест і залучаючи їх до розслідування. Діти, які можуть самостійно читати і вибирати куди йти далі також будуть задоволені, тому що читач і є головним героєм книги, і саме від його рішень залежить розвиток справи.

Ви будете створювати фотопортрет підозрюваного за описом, допитувати свідків, збирати докази, і звертати увагу на деталі, щоб отримати підказки для розслідування кожної справи.

5-5-300x236.jpg

Перше розслідування проводить доктор Ватсон і воно є певним навчальним посібником. Решта три розслідування може проводити або Ватсон, або Холмс.

Грати за доктора Ватсона - це простий рівень складності, оскільки ви можете задавати свідкам більше питань, отримувати підказки від Шерлока і оглядати рани. Шерлок Холмс може задавати менше питань, але має перевагу дедукції. Будьте обережні, коли ставите свідкові запитання, тому що ви можете його образити і він не захоче більше з вами говорити.

Характеристики

Код товару
295212735
Производитель
Baiky