OneDrop Par Avion йо-йо Бірюзовий

OneDrop Par Avion йо-йо Бірюзовий

OneDrop Par Avion йо-йо Бірюзовий від компанії Подарунки від Фреда - фото 1
2 940 ₴
Немає в наявності

Доставка

 УкрпоштаБезкоштовно
 Нова ПоштаБезкоштовно
Детальніше про доставку

Оплата

 Банківська картка (Liqpay)
 Оплата на картку «Приватбанк»
 Післяплата

Опис

Par Avion - дуже велике йо-йо. Найбільше з тих, що ми коли-небудь випускали. Важко намагатися описати невеликі відмінності того, як різні йо-йо відчуваються при грі. Погляди різних гравців на ці відмінності зазвичай суб'єктивно і відрізняються один від одного. Ми випустили понад 50 різних моделей в нашій історії, і будь-яка модель комусь подобалася, а комусь ні. Цілком природно, що є йо-йо, які одні гравці вважають своїми улюбленими, а іншим вони не подобаються. Ймовірно, це тому, що ваші м'язи і ваші відчуття від гри звикли до певного йо-йо, і тому коли ви пробуєте інше йо-йо, вам воно здається дивним - вам потрібен час, щоб адаптуватися. Це явище показує, як навіть один і той же чоловік буде по-різному сприймати одне і те ж йо-йо, в залежності від того, коли його взяти в руки. З цієї причини ми часто уникаємо опису, як йойо веде сеебя в грі. Звичайно, ми робимо це іноді, але в основному ми думаємо, що буде краще, якщо гравці самі вирішать.

Один з поширених термінів при грі з йо-йо - «Floaty» (плавучий). Очевидно, що йо-йо не може плавати. Так що ж означає «плавати» Зазвичай здається, що термін відноситься до йо-йо, котрий володіє відчуттям легкості при грі. Ймовірно, що розподіл ваги грає велику роль в створенні цього почуття. Деякі описують це відчуття, як легкість змінити напрямок йо-йо при виконанні трюків. Є й інші можливі опису цього терміна. «Par Avion» означає «літаком» або «повітряної поштою».

Ми вибрали це ім'я, тому що це йо-йо здається нам плавучим, і нам просто сподобалося, як воно звучить. Відчуєте ви цю плавучість при грі Це зможете дізнатися тільки ви, взявши це йо-йо в руки. Par Avion почав свою дизайнерську життя, коли нам захотілося виготовити найбільший діаметр, який тільки можна (в залежності від розміру матеріалу, який ми можемо пропустити через наші верстати) - 62,5 мм. Ми не були впевнені, наскільки добре це вплине на гру, будучи таким великим, але до сих пір кожен, хто купує це йо-йо, дійсно здивований - OneDrop Par Avion поводиться при грі фантастично. Воно досить швидке і "floaty" :). Там ми створюємо наші йо-йо, використовуючи терміни. Але хочемо відмете, що це йо-йо вийшло дивним.

Ми були так вражені грою, що назвали її саме так. Раніше ми робили це тільки двічі: Формат: C і Downbeat.

Ми з нетерпінням хочемо почути, як ви опишете Par Avion в дії..

Характеристики

Код товару
276180886
Колір
бірюзовий
Цвет
бирюзовый
Производитель
One Drop