Кубики Історій "Фантазія"

Кубики Історій "Фантазія"

Кубики Історій "Фантазія" від компанії Подарунки від Фреда - фото 1
499 ₴
Немає в наявності

Доставка

 Укрпошта25 - 50 грнБезкоштовно при замовленні від 1 700 ₴
 Нова Пошта70 грнБезкоштовно при замовленні від 1 700 ₴
Детальніше про доставку

Оплата

 Банківська картка (Liqpay)
 Оплата на картку «Приватбанк»
 Післяплата

Опис

Великий набір з дев'яти кубиків, який дозволить Вам придумати дивовижну історію в жанрі фентезі.

У наборі Фантазія все кубики розбиті на три тематичні групи по три кубика в кожній: Казки, Міфи і Середньовіччя. Кожна тематична група кубиків містить 18 унікальних зображень на своїх гранях, що відображають ключові поняття кожної з трьох тем. Наприклад, в Казках ви знайдете фею і гнома, в Середньовіччі - дракона і лицаря, а в міфах - громовержця Зевса і циклопа.

Крім істот і персонажів, зазначених вище, вам можуть випасти і місця, де можуть відбуватися події вашої історії, предмети, позитивно або негативно впливають на ваших героїв.Все, що вам потрібно зробити, це взяти кілька кубиків і кинути їх на стіл - вуаля, у вас вже є відправні точки, від яких і буде розвиватися сюжет вашої неповторної казки. Візьміть випав кубик і почніть фантазувати про те, як у вашій історії з'явився випав предмет або персонаж, що він буде робити і як впливати на загальний хід сюжету. Потім беріть наступний кубик і вплітає його в канву вашої історії, а потім ще один, і ще, продовжуючи розповідь і додаючи в нього все нові і нові подробиці.

Ви можете використовувати будь-які кубики, будь-які комбінації і послідовності - ви казкар і все в вашій волі. Причому необов'язково буквально трактувати випали символи - кожен малюнок може викликати будь-які асоціації або бути схожим на інший предмет - не соромтеся по-різному трактувати картинки - навіть з трьох малюнків можна створити десятки несхожих один на одного історій.

Характеристики

Код товару
229856379
Производитель
Rory Story Cubes