RORY'S STORY CUBES - SHAKER BOX

RORY'S STORY CUBES - SHAKER BOX від компанії Подарунки від Фреда - фото 1
629 ₴
В наявності

Доставка

 Укрпошта25 - 50 грнБезкоштовно при замовленні від 1 700 ₴
 Нова Пошта70 грнБезкоштовно при замовленні від 1 700 ₴
Детальніше про доставку

Оплата

 Банківська картка (Liqpay)
 Оплата на картку «Приватбанк»
 Післяплата

Опис

Розповідати історії - навіщо це може бути потрібно Якщо ви задумаєтеся над цим, то зрозумієте, що ми постійно тільки те й робимо, що слухаємо або розповідаємо історії. Як їжа, яку ми їмо, розповідання історій є невід'ємною частиною нашого життя.

Ми приймаємо це як само собою зрозуміле, але часто недооцінюємо всю силу, яку має це мистецтво над нами і над оточуючими. Справді, добре розказана історія може бути забавною, щирою, повчальною, що дає мотивацію; вона може допомогти вам досягти мети, придбати одного, укласти угоду або знайти свою любов.

Уміння розповідати історії - це дуже важливий лідерський навик! Лідери набувають довіру і доносять важливі для них речі до оточуючих, розповідаючи історії з життя.

Story Cubes - єдина в світі гра, яка допоможе вам розвинути цей навик і навчитися складати тисячі унікальних історій! Вона розкріпачує особистість, дарує натхнення, об'єднує людей, підвищує настрій, розвиває творче мислення і надовго захоплює як дітей, так і дорослих!

Як грати

Просто киньте все кістки, уважно вивчіть зображення, що випали на кубиках і дозвольте їм надихнути вас на історію, яка почнеться з "Одного разу ... На дев'яти кубиках цієї настільної гри вмістилися 54 зображення. Це означає, що у вас є більш ніж 10 мільйонів комбінацій, щоб використовувати їх в якості натхнення для вашої історії.

Кубики Історій незамінні будинку, в школі, на роботі ... Секрет в тому, щоб не думати занадто довго і серйозно. Думаєте асоціативно і просто починайте говорити. Історія розвинеться сама собою і тим самим дасть поштовх творчості, свободи вираження поглядів.

Гра включає в себе:

зручну коробочку з дев'ятьма гральними кубиками,

інструкцію російською мовою.

Кому точно сподобається:

діти від п'яти років, підлітки; всі, хто хоче розвинути в собі важливий лідерський навик - вміння розповідати цікаві історії.

Нагороди:

Rory's Story Cubes в 2009 році була удостоєна звання "Краща гра" на думку престижної нагороди Mr. Toy, тому що вона як ніяка інша гра допомагає розпалити уяву.

Кубики Історій за останні роки також отримали інші численні нагороди.

Гра включає в себе: зручну коробочку з дев'ятьма гральними кубиками, інструкцію.

Характеристики

Код товару
229856369
Производитель
Rory Story Cubes