Dayan Megaminx Corner Riges

Dayan Megaminx Corner Riges від компанії Подарунки від Фреда - фото 1
688 ₴
Немає в наявності

Доставка

 Укрпошта25 - 50 грнБезкоштовно при замовленні від 1 700 ₴
 Нова Пошта70 грнБезкоштовно при замовленні від 1 700 ₴
Детальніше про доставку

Оплата

 Банківська картка (Liqpay)
 Оплата на картку «Приватбанк»
 Післяплата

Опис

Мегамінкс - це головоломка в формі додекаедра, відноситься до класу механічних головоломок. Мегамінкс складається з 50 рухомих частин і дванадцяти плоскостей.Мегамінкс або Чарівний додекаедр (Magic Dodecahedron), був одночасно винайдений різними людьми і випускався декількома різними виробниками з невеликими відмінностями в конструкції.

Надалі Уве Мефферт викупив права на деякі з патентів і в даний час продовжує продавати головоломку в своїй мережі магазинів під торговою маркою «Мегамінкс». Варіант головоломки з трохи відмінними пропорціями під назвою «Угорська наднова», винайдений Крістофом Банделоу, був випущений кілька раніше Мегамінкса. Незважаючи на те, що головоломка виглядає набагато складніше кубика Рубіка і має набагато більшу кількість можливих положень, зібрати Мегамінкс не набагато складніше, ніж стандартний кубик Рубіка 3x3x3.

Причина в тому, що структура кожної п'ятикутною межі головоломки багато в чому аналогічна квадратним гримни куба. У головоломці немає частин, які б не мали аналога в кубику Рубіка. Більшість технік і алгоритмів, що застосовуються для вирішення кубика, можуть бути адаптовані і для Мегамінкса. Виняток становлять алгоритми, що використовують повороти середнього шару, які тут неможливо реалізувати.

Також необхідно звернути увагу на таку особливість: подвійний поворот будь-якої межі в схемі складання кубика Рубіка може бути здійснений як за годинниковою, так і проти годинникової стрілки: обидва ці рухи призводять до повороту межі на 180amp; deg ;; при адаптації же алгоритму для Мегамінкса слід враховувати, що на некубічних фігурі такі повороти перестають призводити до тотожному результату, тому слід чітко розуміти і розрізняти напрямку обертання в алгоритмі, який гравець намагається адаптувати.

Світовий рекорд швидкісної збірки мегамінкса amp; mdash; 49.71 секунди amp; mdash; був встановлений Балінтом Бодор на відкритому чемпіонаті Словенії з спідкубінгу 24 квітня 2010 року. Розмір: 77 мм в діаметрі На кутах граней розташовані невеликі виступи, які розроблені спеціально для швидкісної збірки - за ці виступи зручно чіплятися пальцями.

Характеристики

Код товару
151542100
Производитель
Dayan