Оригінальний кінетичний пісок
і інші корисні іграшки
Безкоштовна доставка Вже шостий рік БЕЗКОШТОВНО доставляємо замовлення по Україні. УКРПОШТА - безкоштовно, НОВА ПОШТА - безкоштовно при сумі замовлення від 600 грн.
Подарунки покупцям Кожен покупець отримує в подарунок нашу книгу про розвиток дрібної моторики.
Гарантія якості Ми не реалізуємо підробки. Тільки безпечна, оригінальна продукція від відомих брендів.
Опубліковано 03.08.2017

У цій статті ми спробували відповісти на найбільш поширені питання по кінетичному піску.

З чого зроблений Кінетичний пісок?

Пісок складається з 98% піску і 2% магії :) Магія складається з нетоксичного, синтетичного полімеру. Процес виробництва тримається в секреті.

Який термін придатності у кінетичного піску?

На даний момент виробник не обмежує термін придатності. Продукт на ринку досить недавно, але з упевненістю можна сказати, що за рік з піском нічого не відбувається і при правильній експлуатації він зберігає всі свої властивості.

Як зберігати Кінетичний пісок?

Для зберігання необхідно використовувати герметичну тару або контейнер. Справа в тому, що Кінетичний пісок втягує запахи, як приємні, так і не дуже. Тому якщо дитина грав на кухні і залишив пісок на столі, а хтось потім почав готувати наприклад, котлети, то цілком можливо, що пісок може втягнути в себе всі аромати кулінарного шедевра. Наш магазин дарує контейнер для зберігання в подарунок при покупці 1,2 і 3 кг кінетичного піску.

Кінетичний пісок липне до рук. Що робити?

Кінетичний пісок не прилипає до сухих рук, але якщо у дитини ручки вологі, то таке трапляється. Якщо в приміщенні жарко, у дитини ручки потіють. Необхідно грати з повністю сухими руками.

Також, можливо, що в приміщенні підвищена вологість. В такому випадку, перед грою необхідно просушити пісок: розсипати пісочок рівним шаром в 1 см і просушити біля батареї або в приміщенні без підвищеної вологості.

Трапляється, що в пісок потрапляє шерсть тварин, рідина або інші сторонні речовини, тоді пісок також може прилипати до рук.

У чому полягає Кінетичний пісок?

Наш магазин поставляє Кінетичний пісок відразу в контейнері для зберігання. Це не тільки зручно, але і абсолютно безкоштовно для вас. Контейнер виготовлений з безпечного харчового пластику з кришкою, що закривається. Також можлива поставка в картонній коробці. Для цього достатньо при замовленні сказати про своє бажання нашому менеджеру. В цьому випадку контейнер в подарунок не йде. Ціна від виду упаковки не змінюється.

Чого не можна робити з кінетичним піском?

Кінетичний пісок не можна змішувати з іншими матеріалами, такими як звичайний пісок, земля, бруд, шерсть тварин, пил і т.д. небажано мочити Кінетичний пісок.

Що робити, якщо ми намочили Кінетичний пісок?

Нічого страшного не станеться. Необхідно просто висушити пісок на сонці або біля батареї і він відновить всі свої властивості. Однак це спрацює, якщо на нього полили звичайну воду, а не сік або газовану воду.

Моя дитина алергік. Чи безпечний Кінетичний пісок для нього?

Так, Кінетичний пісок повністю гіпоалергенний. Тобто повністю безпечний для дітей, схильних до алергічних реакцій. Ми маємо європейські та українські сертифікати на нашу продукцію.

З якого віку можна грати з кінетичним піском?

Грати з кінетичним піском рекомендується діткам з трирічного віку. Однак кожна дитина індивідуальна, тому під наглядом дбайливих батьків, можна грати і з більш раннього віку.

Що робити, якщо моя дитина з'їла трохи кінетичного піску?

Для початку дайте дитині склянку води. У кінетичному піску не міститься шкідливих речовин, які можуть нашкодити вашій дитині.

Ми живемо в місті з підвищеною вологістю. Це впливає на властивості кінетичного піску?

У місцях з підвищеною вологістю пісок може стати трохи більш липким, ніж на відео. Рекомендується не грати з ним на вулиці.

Як впливає холод на властивості кінетичного піску?

Якщо ви принесли пісок з холодної вулиці, то бажано дати нагрітися піску до кімнатної температури і пом'яти його пару хвилин, щоб він відновив всі свої властивості. На холоді Кінетичний пісок трохи "твердне", але це швидко проходить при кімнатній температурі.

Коментарі (0)
Пока нет комментариев
Вы не представились
Не правильно введен e-mail
Нам интересно Ваше мнение
Все поля обязательны к заполнению
Перед публикацией комментарии проходят модерацию

Главное меню

Каталог

Полезные ссылки

Ціна
від
до
код: 0 Кошик: 0 грн.
Швидке замовлення